Zasady współpracy

Strona skierowana jest tylko i wyłącznie dla klientów hurtowych z zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani zakupem detalicznym- zakupem poniżej 500 zł netto i poznaniem ceny, to zapraszamy do naszego sklepu: www.krateczka.pl - tam też są podane wszystkie koszty. Infolinia sklepu: 22 34 999 54

 

Aby kupować w naszej hurtowni internetowej należy się zarejestrować podając pełne dane firmy.

 

Po ich pozytywnej weryfikacji konto zostanie aktywowane, dzięki czemu będą widoczne ceny produktów i będzie można robić zakupy.

 

W hurtowni zakupów mogą dokonywać wyłącznie firmy. Na stronie hurtowniagalanterii.pl nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

 

Minimalna wartość zakupów to 500 zł netto (615 zł brutto).

 

Po złożeniu zamówienia przystępujemy do jego kompletowania. Po skompletowaniu produktów wysyłamy potwierdzenie dostępności produktów – jeśli zdarzy się, że jakiś produkt z Państwa zamówienia nie jest obecnie dostępny w naszym magazynie, zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

 

Na wszystkie zakupy wystawiamy faktury VAT – wysyłane są drogą mailową w formacie PDF.

 

Wysyłka zamówień na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest zawsze bezpłatna – przesyłki obsługuje firma kurierska InPost.

 

Możliwa jest zarówno wysyłka po przedpłacie jak i za pobraniem.

 

Dla klientów prowadzących sprzedaż internetową: w ramach współpracy z naszą hurtownią udostępnimy dla Państwa możliwość wykorzystania naszych zdjęć i opisów produktowych na stronach własnych www. 

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: hurtowniagalanterii@gmail.com

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl