Współpraca
  1. Strona HurtowniaGalanterii.pl skierowana jest tylko i wyłącznie dla klientów hurtowych z zarejestrowaną działalnością gospodarczą.

  2. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani zakupem detalicznym - zakupem poniżej 500 zł netto i poznaniem cen, to zapraszamy do naszego sklepu: https://krateczka.pl/ - tam też są podane wszystkie koszty. Infolinia sklepu: 22 34 999 54

  3. Aby kupować w naszej hurtowni internetowej należy się zarejestrować, podając pełne dane firmy. Po ich pozytywnej weryfikacji konto zostanie aktywowane, dzięki czemu będą widoczne ceny produktów, o czym poinformujemy e-mailowo. 

  4. Minimalna wartość zakupów to 500 zł netto (615 zł brutto) + darmowa dostawa! 

  5. Po złożeniu zamówienia przystępujemy do jego kompletowania. Po skompletowaniu produktów wysyłamy potwierdzenie dostępności produktów – jeśli zdarzy się, że jakiś produkt z Państwa zamówienia nie jest obecnie dostępny w naszym magazynie, zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

  6. Na wszystkie zakupy wystawiamy faktury VAT – wysyłane są drogą mailową w formacie PDF.

  7. Wysyłka zamówień na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest zawsze bezpłatna – przesyłki obsługuje firma kurierska InPost.

  8. Możliwa jest zarówno wysyłka po przedpłacie jak i za pobraniem.

  9. Zarówno przy prowadzeniu sprzedaży internetowej jak i stacjonarnej oraz nawiązaniu współpracy z hurtownią, udostępnimy dla Państwa nasze zdjęcia oraz opisy produktowe.

  10. Klienci zainteresowani współpracą opartą o dropshipping prosimy o taką informację, a przekażemy wszystkie szczegóły.  

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: kontakt@hurtowniagalanterii.pl 

Miłego dnia! 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl