Hurtownia męskich portfeli skórzanych

Portfele męskie należą do niezbędnych atrybutów każdego eleganckiego, a zarazem aktywnego mężczyzny. Nasz hurtownia portfeli skórzanych posiada w swoim asortymencie szeroki wybór portfeli, które z pewnością łatwo dopasować do potrzeb każdego mężczyzny. Każdy producent, z którym nawiązujemy współpracę, cechuje się najwyższą jakością swoich wyrobów, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu wyłącznie portfele skórzane o wysokiej wytrzymałości. Z pewnością przetrwają one wiele lat i będą w tym czasie perfekcyjnie służyć swoim właścicielom. Wyznajemy zasadę, w myśl której producent portfeli musi gwarantować wieloletnią bezawaryjność swoich wyrobów, aby te mogły znaleźć się w naszym asortymencie. Każdy producent, którego wyroby posiadamy w naszym asortymencie, cechuje się wieloletnim doświadczeniem i ogromną renomą na rynku wyrobów skórzanych. Wśród naszych dostawców znajdują się tacy uznani producenci portfeli wykonanych ze skóry naturalnej jak Bellugio, Wild Hunter, Alessandro Paoli oraz CASH.


Nasza hurtownia posiada w ofercie wiele poręcznych portfeli o niewielkich gabarytach. Modele te sprawdzą się doskonale u mężczyzn, którzy rzadko korzystają z portfeli, a na co dzień rzadko dokonują płatności gotówką, posługując się przy tym niewielką ilością kart płatniczych. Z pewnością małe portfele bez trudu zmieszczą się w każdej męskiej kieszeni, zarówno tej o większej pojemności w dżinsach, jak i płytkiej kieszeni w eleganckim garniturze. Niewielkie portfele to doskonała propozycja dla młodych chłopaków, którzy w codziennym życiu nie dokonują wiele transakcji, zaś portfel nie służy im dodatkowo do przechowywania dużej ilości dokumentów. Jednocześnie małe portfele perfekcyjnie spełniają swoją podstawową funkcję, jaką jest przechowywanie niewielkiej ilości gotówki, zarówno w postaci banknotów, jak i bilonu. Niewielkie modele są wyjątkowo lekkie i świetnie leżą w męskiej dłoni.

Producent portfeli

Hurtownia portfeli męskich hurtowniagalanterii.pl to miejsce, gdzie bez trudu znajdą dla siebie odpowiedni model także miłośnicy dużych portfeli. Wszystkie tego typu warianty skórzanych portfeli posiadają od kilka do nawet kilkunastu przegródek na karty płatnicze, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane również w kontaktach biznesowych jako miejsce do przechowywania wizytówek. Ponadto portfele większego typu bez trudu pomieszczą także dowód rejestracyjny i prawo jazdy, co z pewnością docenią panowie, którzy ze względu na wykonywaną pracę muszą zawsze posiadać te dokumenty przy sobie. Duże portfele z pewnością przypadną do gustu mężczyznom, którzy na co dzień przemieszczają się z elegancką teczką czy też plecakiem, w których to tak pokaźny portfel z pewnością zmieści się bez najmniejszego problemu. Wszelkie modele tego typu bez trudu pomieszczą nawet większą ilość gotówki, czy też wszystkie niezbędne dokumenty bądź paragony sklepowe.


Rzesza mężczyzn szczególnie upodobała sobie niezwykle praktyczne portfele z zewnętrzną zapinką. Modele tego typu sprawdzą się szczególnie dobrze u osób, które korzystają z portfela wyjątkowo często, przez co może być on narażony na częste samoistne otwieranie. Aby w takiej sytuacji zapobiec niekontrolowanemu otwarciu portfela i tym samym umożliwić bezpieczne przechowywanie wszelkich dokumentów, kart płatniczych oraz gotówki, stosuje się ergonomiczne zewnętrzne zapinki. Działają one na zasadzie praktycznych zatrzasków, które wyjątkowo łatwo się zamykają oraz otwierają, umożliwiając łatwy i szybki dostęp do wszelkich atrybutów zgromadzonych w portfelu.