Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Portfele damskie

Skórzane portfele damskie | hurtowniagalanterii.pl

Podkategorie

  • Portfele duże

    Duże portfele skierowane są do Pań, które lubią mieć dużo kart, dokumentów, paragonów w jednym miejscu. Portfele duże mają długość ok 18 cm i 10 cm szerokości. Portfele duże występują w kilku wariantach: typowo kartowe- mieszczące nawet 20 i więcej kart, portfele z biglem zewnętrznym lub wewnętrznym, portfele zamykane na suwaki, posiadające komorę na bilon na suwak lub portfele łączone - mające i bigiel i zamek błyskawiczny do bilonu.

  • Portfele średnie

    Portfele średnie- jest to skrótowe stwierdzenie określające wielkość portfela. W tej kategorii znajdują się portfele o przeciętnej długości ok +/- 15 cm i szerokości ok 10 cm. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które potrzebują dużo miejsca w portfelu, ale jednocześnie cenią sobie poręczność i ekonomiczny rozmiar

  • Portfele małe

    Portfele małe - to modele, które mają rozmiar +/- 13 cm długości i 9 cm szerokości. Pomimo niewielkich gabarytów potrafią być niezwykle pojemne, uniwersalne. Mieszczą dowody rejestracyjne pojazdów, zdjęcia, pakiet kart bankowych i rabatowych i przy tym mieszczą się do niewielkich torebek. 

Aktywne filtry